CINTAMANI POLAND

Forum firmy Cintamani Poland


#1 2009-04-02 12:56:14

Wojtek Bisek

STAŃCZYK

Zarejestrowany: 2009-03-09
Posty: 32
Punktów :   

Kpiny

Co to jest w ogóle za nazwa "kącik Trubadura..... ? Powinno się to raczej nazywać "kącik żałosnych wypocin" Toż to kpina jakaś i potwarz jest ! Gwałt jest to na poezji !
W imieniu bardów, poetów i trubadurów, żądam zmiany nazwy tego "kącika żałości" i usunięcia tych wszystkich rymowanek sprzed naszych oczu. Litości ! Świat oszalał ! Niech mnie ktoś stąd zabierze bo nie zdzierżę tego !

Offline

 

#2 2009-04-07 16:13:26

Ślepowron

da'Boss

Call me!
Skąd: Oslo
Zarejestrowany: 2009-02-03
Posty: 46
Punktów :   

Re: Kpiny

to właśnie kącik do którego chcemy ograniczyć wypociny niejakiego "stańczyka"


Niech moc będzie z wami!

Offline

 

#3 2009-04-07 23:56:36

Wojtek Bisek

STAŃCZYK

Zarejestrowany: 2009-03-09
Posty: 32
Punktów :   

Re: Kpiny

Dobra, dobra. Teraz to się mnie tak łatwo nie pozbędziecie. Było nie narzekać że nikt nie pisze na forum i że nic się nie dzieje......  Zresztą, nadal nikt nie pisze..... Zauważyłeś że nikt się nie broni ? Przecież te wypociny, to są głęboko nie słuszne i kłamliwe oszczerstwa przecież...... A nikt sie nie broni... Znamienne...... Cisza w eterze......... Ktoś bezlitośnie sobie kpi z zapracowanych ludzi, drwi sobie gość  i szydzi z zapracowanych handlowców....... I cisza... Nie czujesz tego ? Gdyby ktoś mi zarzucał coś  takiego, to głęboko poruszony nieprawdziwością oszczerstw stanął bym do walki i nie spoczął, dopóki bym nie udowodnił kłamstwa....... A tu cisza.......Szefie....

Offline

 

#4 2009-04-09 11:36:46

Ślepowron

da'Boss

Call me!
Skąd: Oslo
Zarejestrowany: 2009-02-03
Posty: 46
Punktów :   

Re: Kpiny

Może się nie bronią bo "ataki" są zbyt mało subtelne i oczywistym już jest iż są jedynie prowokacją do dyskusji :-)


Niech moc będzie z wami!

Offline

 

#5 2009-04-10 11:45:15

Wojtek Bisek

STAŃCZYK

Zarejestrowany: 2009-03-09
Posty: 32
Punktów :   

Re: Kpiny

No tak, błaznom brak subtelności i rzeczywiście wszystko co mówią jest jedynie fantasmagorią i broń boże nie ma w tym ani odrobiny prawdy......... No bo ktom by uwierzył że tak świetna ekipa doskonałych fachowców mogła by mieć tak mizerne wyniki sprzedaży, że aż prawie nie zauważalne.... Ha Ha, kiepski  z ciebie dowcipniś Stańczyk, nikt w te brednie nie uwierzy.........

Offline

 

#6 2009-04-14 10:32:12

Ślepowron

da'Boss

Call me!
Skąd: Oslo
Zarejestrowany: 2009-02-03
Posty: 46
Punktów :   

Re: Kpiny

Dobra kpina, musi mieć jakieś oparcie w rzeczywistości, niestety:)

Jansen bez promocji się nie sprzeda, ja mam 100% wiary w np: wysiłki Ilony i Iwony a mimo to nic. Bo Jansen to wyzwanie którego realizacja zajmie minimum 3 lata! Ale to nie znaczy iż są słabi.

Syrop został sprzedany dość szybko, problem w tym iż w magazynie towary zabrakło, i jedna apteka z tego powodu już się obraziła, to może magazynier jest kiepski? Za bardzo się zajmuje semantyką zamiast towaru pilnować:)  hmm a może moje wnioski po prostu wyciągam zbyt powierzchownie, a kpina moja z magazyniera, nie oparta w rzeczywistości na uwagę nie zasługuję. Kapisz?


Niech moc będzie z wami!

Offline

 

#7 2009-04-15 08:29:41

Wojtek Bisek

STAŃCZYK

Zarejestrowany: 2009-03-09
Posty: 32
Punktów :   

Re: Kpiny

Widzę, że i ja muszę pokazać swoje prawdziwe oblicze...... Myślałem że to rozumiecie, ale z Wami trzeba jak z krową na miedzy.....
Ja nie mam nic do przedstawicieli, akurat ich wybrałem na obiekt kpin - bo są łatwym celem..... Ale prawdziwym celem moich kpin są DECYDENCI.........

Bo przedstawiciel ma niewielkie możliwości:
a) może olewać sprawę, zbierać kasę, niewiele pracować i wykożystywać tylko sytuację- jaką mu stworzono do leserowania....
b) może ciężko pracować, niedoceniany przez innych, ale spokojny - bo wie że daje z siebie wszystko, a brak efektów nie wynika z jego winy....
c)może lawirować pomiedzy punktem a i b, pracując na tyle by go nie zwolnili i wykożystując sytuację na maxa....
d)w każdym przypadku to decydenci są odpowiedzialni za taki lub inny stan rzeczy

I to wszystko. Jeśli ja coś spapram, to nie zwalam winy na Janka......... Jesli w magazynie zabrakło towaru, to nie magazynier jest za to odpowiedzialny, bo on ma obowiązek pilnowania towaru, a nie zamawiania...... Bardzo brzydko jest zwalać winę na sprzątaczkę, chociaz na pewno łatwo i przyjemnie....... Poza tym, w magazynie nigdy nie ma problemów z brakiem towaru - tylko z jego nadmiarem....
A jeśli Ślepowron nie dostrzega oparcia w rzeczywistości moich kpin, to ja nic już na to nie poradzę.... Śpię spokojnie wiedząc, że zrobiłem wszystko co mogłem by Ci otworzyć oczy....... Nie zapominaj, że prawdziwy dyktator nigdy by mi tego nie puścił płazem...........

Offline

 

#8 2009-04-21 15:05:05

Ślepowron

da'Boss

Call me!
Skąd: Oslo
Zarejestrowany: 2009-02-03
Posty: 46
Punktów :   

Re: Kpiny

Wojtek Bisek napisał:

Nie zapominaj, że prawdziwy dyktator nigdy by mi tego nie puścił płazem...........

Prawdziwy dyktator albo likwiduje upierdliwych osobników, albo napuszcza ich na innych wykorzystując w ten sposób takie rzadkie talenty... buuhahahaha


Niech moc będzie z wami!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.cs-kucykowo.pun.pl www.slodkiflirtrpg.pun.pl www.radiliveremix.pun.pl www.gtasite.pun.pl www.boardogame.pun.pl